Наші послуги

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

Розчистка порослі, мілколісся, чагарнику, зарослі акації та кущів механізованим способом - лісовими мульчерами на гусеницях. Також ви можете взяти техніку в оренду погодинно. Оплатити наші послуги можливо як за готівку так і за безготівковий розрахунок з ПДВ. *Ціна на сайті вказана без ПДВ.

Комплексна розчистка ділянки мульчерами

від 25 000 грн/Га

Оренда мульчера

від 2000 грн/година

Оренда гусеничного міні-навантажувача

від 700 грн/година

Консультація та виїзд по Україні - безкоштовно.

Для отримання докладної консультації і приблизного розрахунку ціни на послуги - залиште заявку на сайті або зателефонуйте за номером, який вказан на сайті.

Замовити дзвінок

Процес роботи з нами

Ви можете залишити заявку на безкоштовну консультацію або виїзд майстра для заміру і точного розрахунку вартості робіт. Надішліть заявку і наші консультанти зв'яжуться з вами в найкоротші терміни.

Консультація клієнта, домовляємося про зустріч, попередній прорахунок ціни.

Виїзд майстра на об'єкт, точний прорахунок ціни, підписання договору

Підготовчі роботи, домовляємося про початок роботи

Виконання роботи з розчистки, здача роботи замовнику.

переваги

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Висока якість з фіксованою ціною і точно в строк.

Безкоштовний виклик замірника, консультація

Ви можете залишити заявку на безкоштовну консультацію або виїзд замірника для виміру і точного розрахунку вартості. Надішліть заявку і наші консультанти зв'яжуться з вами в найкоротші терміни.

Залишити заявку на сайті

Індивідуальний підхід

На кожен об'єкт виїжджає фахівець для візуальної оцінки місцевості і вивчення особливостей. Тільки після цього готується проект і встановлюється ціна розчищення ділянки. Вартість залишається незмінною до кінця роботи!

Пропозиції під ключ

Проектування, земляні роботи, корчування пнів, обрізка дерев, замір території, прибирання сміття - ми виконуємо всі види робіт в комплексі.

Якісні послуги в точні терміни

Компанія з 2016 року займається комплексною розчисткою територій гусеничними мульчерами на базі міні-навантажувачів. Ми готові запропонувати власні напрацювання в поєднанні з сучасними рішеннями - з нами Ви отримаєте якісний сервіс за розумні кошти!

Спеціалізована техніка

Основна техніка для розчистки територій - це гусеничний мульчер. Техніка від ведучих виробників, таких як: Bobcat, Caterpillar, Seppi. Ці машини створені для роботи у важких умовах, де потрібна маневровість, висока проходимість та потужність.

ФОТО

Фото процесу роботи
Mulching Service

Colorlib Template
Mulching Service
Colorlib Template
Mulching Service
Colorlib Template
Mulching Service
Colorlib Template
Mulching Service
Colorlib Template
Mulching Service
Colorlib Template
Mulching Service
Colorlib Template
Mulching Service
Colorlib Template
Mulching Service
інформація

Про нашу компанію

Компанію ТОВ “МУЛЬЧІНГ СЕРВІС” засновано у 2016 році. Перейнявши досвід у країнах ЄС щодо обслуговування автомобільних доріг, наша команда, одна із перших, вирішила впровадити цей досвід в Україні. Компанія спеціалізується на розчистці ділянок поверхнєвими лісовими мульчерами.

Ця технологія давно набула популярності у США та Європі. Розчистка мульчером на гусеничному ході на базі міні-навантажувача – це сучасна, компактна техніка високої проходимості та малим навантаженням на грунт.

Основна спеціалізація – розчистка узбіччя автошляхів, котра має проводитись не тільки для набуття охайного вида трасі, але, і насамперед, задля безпеки водіїв. Зробити подорожі безпечніше та комфортніше – наша пряма зобов’язанність. Для цього в нашому арсеналі є сучасні лісові мульчери на гусеничному ході.

Розчистка мульчером економить Ваш час на видаленні порослі та ії вивезення або утилізації. Наша техніка це робіть швидко та якісно. Залишки утилізуються на місці, змішуючись з грунтом.
Наша ціль – зробити автошляхи безпечнішими та комфортними.

Отримати консультацію

КліЄнтИ

Наші клієнти та партнери

Оптимальні терміни початку роботи після переговорів і складання договору - від 3 днів!